Aydoğdu’dan Spor Çıkartması

 AK Parti Aksaray Milletvekili Cengiz Aydoğdu, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Aksaray’ın sorunları ile gençlik ve spora dair projeler çerçevesinde bir görüşme gerçekleştirildi. Görüşmede Aksaray’ın orta öğretim ve üniversite gençliğinin spor, yurt ve sosyal ihtiyaçları üzerine konuşularak fikir alışverişinde bulunuldu. Bu çerçevede Aksaray İl Özel İdaresi tarafından yapımı tamamlanan iki bin öğrenci kapasiteli öğrenci yurdunun yeni öğretim yılında kız öğrenci yurdu olarak hizmete açılması hususunda mutabık kalındığı ifade edildi.

Aydoğdu’dan Spor Çıkartması

Gündem 68 Aksaray Belediyespor

Toplantıda ayrıca 68 Aksaray Belediyespor’un şampiyonluğu ve Bölgesel Amatör Ligi’nden TFF 3. Lig’e yükselişi konuşuldu. 68 Aksaray Belediyespor’un yeni sezonda ve gelecek dönemlerde de başarılarının devamının sağlanması adına altyapı eksikliklerinin giderilmesi ve tamamlanması hususunda bakanlığa düşen görevlerin giderilmesi gündeme geldi. Bu çerçevede Dağılgan’daki mevcut stadyumun eksiklerinin giderilmesi ve ilave bir tribün inşa edilmesi konusunda çalışmaların başlatılacağı ifade edildi.

Tematik Gençlik Merkezi Tamamlanacak

 Yapımı devam eden 30 milyon Türk Lirası keşifli Sporcu Fabrikası inşaatının tamamlanması için Bakan Kasapoğlu’nun destekleri talep edildiği bildirildi. Mevcut Tematik Gençlik Merkezinin çevre düzenlemesinin yapılması konusunda çalışmaların başlatılacağı gündeme geldi.

Görüşme sonrası Cengiz Aydoğdu, Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve çalışma arkadaşları Bakan Yardımcıları Sinan Aksu ve İhsan Selim Baydaş’a Aksaray’a gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederek, Aksaray’a davet etti. Gündeme getirilen tüm konuların ve projelerin hep birlikte takipçisi olunacağına dair görüş birliğine varıldığını ifade etti. Haber: Bayram Aksu

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon