Atso Yörex’te Aksaray’ı Tanıtıyor

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Antalya Yörex Fuarı’nda Aksaray’ın tanıtımını yaparak ziyaretçilere Aksaray ve iş dünyası hakkında bilgi veriyor.

Atso Yörex’te Aksaray’ı Tanıtıyor

 Bu yıl 9. defa düzenlenen ve Anadolu’nun kültürel değerlerinin yanı sıra ülkemizin 81 ilindeki yöresel ürünlerinin tanıtıldığı ve Türkiye’nin Antalya’da buluştuğu Yöresel Ürünler Fuarı'na, ATSO Yönetim Kurulu tam kadro ile katılım gösterirken, ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş fuara ilişkin açıklamalarda bulundu.

"Aksaray'a Yatırım İçin 10 Neden"

YÖREX Yöresel Ürünler Fuarının, üretildiği veya yetiştirildiği yörenin adıyla anılan tarım ürünleri gıda ürünleri, el sanatı ve sanayi ürünlerini ulusal ve küresel ölçekte tanıtmak amacıyla düzenlenen bir organizasyon olduğunun altını çizen ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş; “Yöresel ürünlerin ticarileşme süreçlerini desteklendiği, Yöresel ürünlerde markalaşmanın sağlandığı,  Yöresel ürünlerin katma değerinin arttırıldığı, Yöresel ürünleri üreten işletmelerin ekonomik kapasitelerini geliştirildiği ve Yöresel ürünleri kamuoyuna mal etmenin amaç  olarak ele alındığı YÖREX Fuarında bu yılda Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası olarak yer alıyoruz. İlimizin yöresel ürünlerini tanıtım standımızda sergileyerek Aksaray hakkında katılımcılara bilgi veriyoruz. Aksaray’a yatırım yapmak için 10 Neden başlığı altında tüm maddeleri ve neden Aksaray’ı seçmeleri gerektiğini anlatarak şehrimizin tanıtımına katkı sağlıyoruz" dedi.

"Tanıtım Önceliğimiz"

"İlk gün standımıza olan ilgi görülmeye değerdi" diyen Göktaş "Aksaray iş dünyasının öncü kuruluşu olarak şehrimiz sanayisini en iyi şekilde temsil ediyor ve tanıtıyoruz.  Son yıllarda Aksaray’ın markalaşma ve reklam noktasında tanıtımı en üst düzeylere ulaşmaktadır. Gerek Kamu Kurumlarımız gerek Belediyemiz gerekse Sivil Toplum Kuruluşlarımız olsun şehrimizin tanıtımına büyük önem vermektedir. Aksaray’ı ne kadar farklı noktada farklı ortamda tanıtır isek şehrimiz o kadar büyük mesafe kat eder. Bu anlamda biz bugün burada 81 ilimizin diğer bir tabir ile Türkiye’nin buluştuğu Yörex fuarında Aksaray’ı tanıtmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı. ATSO Basın

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı