Atso İle Galata Kreş Ve Gündüz Bakımevi Arasında Eğitim İndirim Protokolü İmzalandı

 Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası ile Galata Kreş ve Gündüz Bakımevi arasında, üyelere indirim ve özel avantajlar sunan protokol imzalandı.

Atso İle Galata Kreş Ve Gündüz Bakımevi Arasında Eğitim İndirim Protokolü İmzalandı

İmzalanan protokole göre ATSO’ya üye işyerleri ve çalışanları çocuklarını 2018-2019 eğitim öğretim yılında ilan edilen kayıt ücreti üzerinden yüzde 25 indirimli olarak anaokuluna gönderebilecek. Ticaret ve Sanayi Odası ile Galata Kreş ve Gündüz Bakımevi arasında imzalanan protokol ile üyelere özel avantajlar da sağlandı.

“Bize Güvensinler”

Geçtiğimiz günlerde “Biz Küçük Bir Aileyiz” sloganıyla yapım işlemleri tamamlanarak hizmete giren Galata Kreş ve Bakım Evinin sahibi Ali Eskil, “Her geçen gün gelişen ilimiz de kreş ve gündüz bakım evlerine duyulan ihtiyaca en iyi şekilde cevap verebilmek için Galata Kreş ve Bakım Evini hazırladık” dedi. 90 öğrenci kapasitesi, oyun ve spor alanları, yemekhane, uyku odaları ile komplike bir tesis ile hizmete girdiklerini belirten Eskil “Çocuklarımızın ebeveynleri gönül rahatlığıyla çocuklarını bizlere emanet edebilirler. Bizler çocukların gelişimi için tüm koşulları en güvenli şekilde hazırladık. Şimdi de tüm sevgimizle onlara hizmet etmeyi bekliyoruz.

Çocuklarımıza özel hocalar eşliğinde hafta içi ve hafta sonu gelişimlerine yardımcı olacak birçok eğitim programı hazırladık” diye konuştu. Haber: Harun Atalay

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı