Atso Geleneksel İftar’da Bir Araya Geldi

 Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası her yıl geleneksel olarak düzenlediği Genişletilmiş Meslek Komiteleri iftar programında Meclis Üyelerini, Yönetim Kurulu Üyelerini, Seçilmiş Meslek Komitesi Üyelerini, Disiplin Kurulu, Yüksek İstişare Kurulu, Kadın ve Genç Girişimciler Kurul Üyelerini ve ATSO Personelini bir araya getirdi.

Atso Geleneksel İftar’da Bir Araya Geldi

Düzenlenen iftar programında açılış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Fatih Tekin, yaptığı açıklama da “Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi olarak bugüne kadar şehrimizin ve değerli üyelerimizin menfaatlerini koruyacak ve faydalı olacak çalışmaların altına imza attık. Yaklaşık 7 yıldır Aksaray Ticaret ve Sanayi Odasında Meclis Başkanlığı görevini yürütmekteyim.  Her yıl düzenlediğimiz ve geleneksel hale getirdiğimiz genişletilmiş meslek komitelerimiz ve iftar programlarımızda şöyle bir geriye dönerek yaptığımız çalışmalara ve verdiğimiz emeklere bakınca ne güzel şeyler yaptığımızı görüyor ve bundan büyük mutluluk duyuyorum. Tabi ki geriye baktığımız gibi ileriyi de kendimize hedef olarak koyuyoruz ve stratejimizi bu doğrultu da belirtiyor aksiyonlarımızı ona göre hazırlıyoruz.  Aksaray’ın her sektörde çok daha iyi yerlerde olabilmesi adına projeler üretiyor ve hayata geçirmek adına ortak aklın gücüyle hareket ediyoruz. Bizlere her zaman fikirlerinizi düşüncelerinizi hatta projelerinizi sunabilir ve ortak aklın gücüyle hareket edebilirsiniz” dedi.

“Biz Çalışacağız Aksaray Kazanacak”

Aksaray’a ve Sanayiye yapılan hizmetler hakkında bilgi veren ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş “Görevde bulunduğumuz 1 yıllık süre zarfında şehrimizin başta sanayisi olmak üzere tarım, hayvancılık, turizm ve ticaretinde çok daha iyi yerlerde olabilmesi adına çalışmalar gerçekleştirdik. Aksaray ticaret ve sanayi odası yönetim kurulu olarak gelecek Türkiye’nin sanayi kentini Anadolu’da inşa ediyoruz. Biz çalışacağız Aksaray kazanacak sloganı ile işe başladık.

Hemen sonrasında, şehrimizde özellikle çarşı merkezi ve merkeze yakın mahallelerde karmaşık halde bulunan mobilyacı üyelerimizin ısrarla talep ettikleri modern mobilyacılar sitesinin, odamız öncülüğünde projesini çizdirerek Aksaray Belediyesinin projeleri arasında olmasını sağladık. Bununla birlikte galericiler sitesi ek projesini de Aksaray belediyesinin projeleri arasında yer aldırdık.

Bugüne kadar yaptığımız her işin ve her projenin şehrimizin ve üyelerimizin menfaatine katkı sağlayacak türde olması için çaba gösterdik. Son olarak Aksaray’ın her sektörde ve her alanda çok daha iyi yerlerde olması adına çalışmalarımıza aralıksız olarak devam edeceğimizin bilinmesini istiyorum”  ifadelerini kullandı. ATSO Basın

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı