Atso Ab Projesi İle Güçlendi

 Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cüneyt Göktaş Aksaray’da kurulan Üye Hizmet Merkezi’nin tanıtım toplantısında üye iletişiminin üst noktalar taşınması için önemli bir adım atıldığını söyledi.

Atso Ab Projesi İle Güçlendi

“Konya Ticaret Odasının Öncülüğünde, Chemnitz Ticaret ve Sanayi Odası ile Odamızın 2019 Yılında Hayata Geçirilen, Avrupa Birliği projesi olan üye hizmet merkezimizin hayırlı olmasını diliyorum” diyen Göktaş “Yıllardır üyelerimizin en büyük ihtiyaçlarından birisi iletişim noktasında tek çatı altında buluşabileceği bir yapı oluşturabilmekti. Bu ihtiyaçtan yola çıkarak hayata geçirilen bu proje, üyelerle iletişim noktasında son yılların en verimli projesi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Projenin hayata geçmesi ile birlikte üyelerimiz herhangi bir sorun öneri talep bilgi noktasında tek bir kanal aracılığı ile odamıza ulaşabilecek ve bu kanal aracılığı ile zamandan tasarruf ederek işlemlerini yaptırabilecekler” diye konuştu.

“Destek Bizim İçin Önemliydi”

Projenin bütçelendirilmesinde AB’nin önemine dikkat çeken Göktaş “Bu Projenin Bütçe Noktasında Avrupa Birliğinin Finansal Desteği ile ortaya çıkması da ayrı bir önem arz etmektedir. Oda faaliyetleri, güncel duyurular, iş kurma süreçleri ve gerekli belgeler, yatırım alanları, devlet destekleri ve iştirakler başlıkları altında hizmet verecek olan üye hizmet merkezimizde, proje kapsamında ışın gerektirdiği yeterliliklere sahip olacak şekilde 10 farklı başlıkta kişisel gelişim eğitimleri verilen personelimiz tarafımızdan yönetilecektir. Bu düşünceler ile üyelerimize odaya gelmeden çağrı merkezimiz üzerinden hizmet verecek olan üye hizmet merkezimizin hayırlı olmasını diliyor, projenin sahibi Konya Ticaret Odasına ve sayın yönetim kurulu başkanı Selçuk Öztürk’e desteklerinden ve odamız ile yaptığı iş birliklerinden dolayı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı. Haber Merkezi

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı