Arefe Gününe Bırakmayın

 31Mayıs’ta başlayacak olan Bayram tatilini fırsat bilerek memleketlerine gitmek ya da tatilini sorunsuz geçirmek isteyen vatandaşlar biletlerini günler​ ​öncesinden aldı. Otobüs firması yetkilileri vatandaşlara, “Biletlerinizi erken alın” dedi.

Arefe Gününe Bırakmayın

Çarşı pazarda hareketlilik yaşanırken, bir ayrı yoğunluğunyaşandığı yer ise şehirlerarası otobüs terminalinde. Önümüzdeki günlerden itibaren yoğunluğun daha da artacağına işaret eden seyahat firması yetkilileri, gerektiğinden ek seferler düzenleyerek kimseyi mağdur etmemeye çalışacaklarını dile getirdi.

Arefe Gününe Bırakmayın

Bilet satışlarında yaşanan hareketlilik, firmaları harekete geçirdi. Firma yetkilileri yolculara uyarılarda bulunarak, “Firmalardaki boş koltuklar, her geçen gün azalıyor. Tatil keyfi yaşamak ve memleketine gitmek isteyenler aceleci olmalı. Yolcular, bu günleri fırsat bilip, boş kalan koltuk biletlerini alsınlar. Yolcular, biletleri İnternet üzerinden, firma şubelerinden ve gardan alıyor. İnternet, bileti almaya imkânı olmayanlar için çok büyük kolaylıklar sağlıyor. Online satışlarda da ciddi bir artış var. Bunu yapmak için ekstra bir maliyet ödemesi gerekmiyor. Kimse biletini Arefe gününe bırakmasın” dedi.

Özel Haber: Dilek Eyüboğlu

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı