Alkan Yapı Denetim Firmalarını Dinledi

 MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan’ın seçim çalışmalarındaki noktalarından birisi de yapı denetim firmaları idi. Aytu Yapı Denetim'de MHP Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan Yapı denetim firmalarının yetkilileri ile bir araya geldi.

Alkan Yapı Denetim Firmalarını Dinledi

Yapı Denetim Firmalarının yetkililerini dinleyen ve Yapı denetim firmalarının şehrin yapılaşması konusunda ve Aksaray Belediyesindeki sorunlarını not alan MHP Adayı Sefer Alkan, birlikte yaptıkları istişarelerle Aksaray’ın yapılaşması ve kentleşmesi konusunda Yapı denetim firmaları ile belediyeye çok büyük sorumluluklar düşüyor.

Şehrimizdeki Yapı Denetim firmalarının görüşlerini de alarak Belediye İmar Müdürlüğümüz çalışmalarına o şekilde yön verecektir. Yapı denetim firmalarının düşünceleri ve görüşleri bizim için önemlidir. Bizler Aksaray’ın gelecek uzun yıllara yapılanmasına, kentleşmesine yön vereceğiz” dedi.

Bürokrasi Kolaylaşacak

31 Mart’ta Aksaray Belediye Başkanı seçildiği zaman halkın tüm işlerini belediye de kolaylaştıran, milletimizin sesine kulak veren ve vatandaşımızın talebi doğrultusunda çalışmalar yapacağını söyleyen Alkan, sorun yaratan değil, sorunları çözen, işleri zorlaştıran değil kolaylaştıran bir belediyecilik anlayışı ile halkımıza hizmet edeceğiz” dedi. Yapı denetim firmaları yetkilileri de Yüksek Harita Mühendisi olan ve mesleği teknik bir isim olan Sefer Alkan’ın kendilerini dinlemeleri ve sorunlara kulak eğmesinden dolayı teşekkür ettiler. MHP Basın

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon