Aksaray’da Yeni Bir Televizyon Kanalı Kuruluyor

 İlimizin sevilen ve başarılı İş İnsanı Yaşar Özçifçi, Yaşar Medya A.Ş. bünyesinde televizyon ve radyo yayıncılığına başlayacağını belirtti.

Aksaray’da Yeni Bir Televizyon Kanalı Kuruluyor

İlimizin başarılı İş İnsanı Yaşar Özçifçi Türkiye’nin birçok ilinde inşaat, otopark sektörlerindeki faaliyetlerine medya grubunu da ekledi. Geçmiş yıllarda medya sektörüne hızlı giren Yaşar Medya A.Ş, kısa adı TMSF olan Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonundan iki radyo ve iki ulusal yayın yapan televizyonu ihale usulü alarak bünyesine kattığını açıkladı.

Yaşar Medya A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Yaşar Özçifçi yaptığı açıklamada "Aksaray kamuoyunun da yakından bildiği gibi bünyemizde medya grubumuz bulunmakta. Bizler ilimize ve bölgemize daha güzel hizmet verebilmek için kısa süre önce ihale yoluyla TMSF’den iki radyo ve iki ulusal yayın yapan TV kuruluşunu bünyemize kattık. Devir işlemlerinin ardından kısa süre içinde ilimizden bölgeye yayın yapacak iki ulusal televizyon kanalımızla, ilimizi ülkemize ve dünyaya tanıtacağız" dedi.

“Gerçek Bir Yayın Kuruluşu Geliyor”

"Kısa bir süre sonra yayına geçecek televizyon kanalımız ile ilimize her alanda büyük bir katma değer kazandıracağımıza inanıyorum. Televizyon kanalımız her platformda tüm STK başkanlarımıza, il, ilçe, belde belediye başkanlarımıza ve kamuoyumuza ücretsiz hizmet verecek" diyen Özçiftçi "Bizler birilerinin kesesine güvenerek iş ve yatırım yapmıyoruz, derdimiz ilimizin tanıtımını yapmak ve sesini medya organlarımız ile duyurmak. Beni yakın tanıyanlar bilir, Aksaray gerçek bir yayıncı kuruluşu ile tanışacak" ifadelerini kullandı. Haber: Harun Atalay

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı