Aksaray’da İlginç Kardan Adam Ve Kış Manzaraları

 Aksaray’da son yılların en yoğun kar yağışının ardından vatandaşlar ilginç kardan adam tasarımları yaptı. Kar yağışının etkisiyle okullarda tatil edilince tatilden istifade eden çocuklar ve vatandaşlar karın doyasıya tadını çıkardı. Karın keyfini çıkarmak isteyenler farklı boyut ve şekilde kardan adamlar yaptı.

Aksaray’da İlginç Kardan Adam Ve Kış Manzaraları

Bunlardan en dikkat çekeni ise İl Sağlık Müdürlüğü bahçesinde sağlık çalışanları tarafından yapılan kardan doktor adam oldu.

Kar Şehir Merkezinde Kartpostallık Görüntüler Ortaya Çıkardı

Yağan karla birlikte vatandaşlar cep telefonları ile bol bol selfie çekti paylaşım yaptı. Yılın ilk karında termometreler eksi 3 dereceyi gösterdi. Kar kalınlığı ise 20 cm olarak ölçüldü.

Meteorolojinin kapsamlı hava durumu tahminlerine göre; hafta içini az bulutlu -1 derecelere düşen hava sıcaklıkları ile geçirecek olan Aksaray’da, hafta sonu (29 Aralık Cumartesi) günü hafif kar yağışlı, sıcaklık 1, (30 Aralık Pazar) günü hafif kar yağışlı, sıcaklık 1, derece olarak geçmesi bekleniyor. Haber: Dilek Eyüboğlu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon