Aksaray’a Hanım Eli Değecek

 İYİ Parti Aksaray Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş ve İYİ Partili yöneticiler kahvaltıda hanımlarla bir araya gelerek seçim çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Aksaray’a Hanım Eli Değecek

Özel bir kafede kahvaltı programında bir araya gelen Türemiş ve kadınlar seçim çalışmaları hakkında yaptıkları faaliyetler ve çalışmaları paylaştı. Başkan Adayı Türemiş de seçim sürecindeki çalışmalarında kendilerine çok büyük destek olan kadınlara seslendi.  “Ev ev, kapı kapı gezerek bizlere çok büyük destek olan İYİ Parti’ye gönül vermiş ablalarımıza, kardeşlerimize ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.

“Elleri Öpülesi Ayaklarının Altına Cennet Vadedişmiş Hanımlarımızın Hakkı Ödenmez”

İYİ Parti Belediye Başkan Adayı Özhan Türemiş “İlimizdeki hanımefendilerimizin, kadınlarımızın, annelerimizin, ev hanımlarımızın, çalışan hanımlarımızın potansiyelini çok iyi biliyoruz. Onlar gerçekten elleri öpülesi, ayaklarının altında cennetlerin vaat edildiği, güzel insanlar. Kadınlarımızın, hepimizin üzerinde emeği çok büyük. Bu seçim çalışmaları kapsamında da İYİ Partili Kadın Kollarımız ve İYİ Parti’ye gönül vermiş hanımefendilerin bizlere vermiş olduğu destekleri sahada görüyoruz. Ev ev, kapı kapı, mahalle mahalle geziyorlar ve yorulmak nedir bilmiyorlar.

Allah hepsinden razı olsun. Allah nasip kısmet eder de halkımızın ve hanımefendilerin teveccühü ile belediye başkanı olursak, hanım efendilerimize yönelik çok önemli projelerimiz var. Bizler sürekli söylüyoruz. Üreten bir toplum olacağız. İlimizdeki hanımefendilerimizin ev ekonomisine katkıda bulunması için evlerinde yapacakları işler var. Biz bu işleri karınca kararınca hem ilimizin ticaretine hem de aile ekonomisine kazandırmak için çok güzel bir proje geliştirdik.

Yakında onları açıklayacağız. Birbirinden marifetli, elleri hünerli, göz nuru iş yapan hanımlarımızın varlıklarının çok olduğunu biliyoruz. Bu potansiyeli, üreten toplum halinde ilimize kazandıracağız. Bu şehre hanım eli değecek ve hep birlikte pırıl pırıl bir Aksaray'ı hanımefendilerimiz ile birlikte oluşturacağız” ifadelerini kullandı. Haber: M. Erhan Bölükbaş

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı