Aksaray Ve Nusaybin Ticaret Borsası Kardeş Oldu

Şehirlerarasında ekonomik, teknolojik ve insani ilişkileri güçlendirme ve hizmet kalite anlayışını paylaşma amacıyla gerçekleştirilen protokolde Nusaybin Ticaret Borsası Başkanı Necdet Aktaş, Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök protokole imza atarak kardeş borsa oldu.

Aksaray Ve Nusaybin Ticaret Borsası Kardeş Oldu

Başkanı Aktaş "En Başarılılar Arasında"

NTB Başkanı Necdet Aktaş, ATB'nin Türkiye'nin en başarılı borsalarından biri olduğunu ifade ederek, "ATB'nin başarılı çalışmalarını yakından takip ediyordum. Türkiye'nin sayılı borsası diyorum çünkü çok başarılı işlere imza attılar. Borsa başkanımız Hamit Özkök'ü yönetim kurulum adına tebrik ediyorum. Ayrıca kardeş borsa olarak bizi kabul ettikleri için kendilerine teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Özkök, "Medeniyetler Buluşması"

ATB Başkanı Hamit Özkök de, "İş birliği ve kardeş borsa protokolü sebebi ile bugün bizleri ziyaret eden NTB Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Aktaş, Meclis Başkanı Abdulhakim Aytimur kardeşim ve ekibi bizleri şereflendirdiler, kendilerine çok teşekkür ediyorum. Yapılan protokole iki medeniyetin buluşması diyorum. Nusaybin büyük bir medeniyete sahiptir ve bizim için çok önemli değer arz etmektedir. Bu vesile ile ben Nusaybin kardeşliğinden memnunum. Aksaray Ticaret Borsası ekibi adına bu imzayı gururla ve şerefle atıyorum. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" dedi.

Protokole Nusaybin Ticaret Borsası Başkanı Necdet Aktaş, Meclis Başkanı Abdulhakim Aytimur, Başkan Yardımcısı Şehmuz Peker, Genel Sekreter Abdullah Dal, Ticaret Borsası Başkanı Hamit Özkök, Yönetim Kurulu Üyeleri Naci Duman, Mahmut Aktürk, Hidayet Şanlı, Özkan Tosun, Meclis Üyesi Hasan Kurt ve Genel Sekreter Ramazan Etlik yer aldı. İmzalanan protokol sonrasında Ticaret Borsası Tarım Ticaret Merkezini gezen ve Başkan Özkök’den bilgiler aldı. Ticaret Borsası Basın

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı