Aksaray İstanbul’a Akın Etti

 23 Haziran İstanbul Belediye Başkanlığı Seçiminde ilimizdeki siyasi partiler ve tatil için memleketine gelenler İstanbul seçim çalışmalarını takip etmek ve oy kullanmak için İstanbul’a akın etti.

Aksaray İstanbul’a Akın Etti

İstanbul Seçimi’ne AK Parti; Milletvekili İlknur İnceöz, Cengiz Aydoğdu, İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, Merkez İlçe Başkanı Hamza Aktürk, İGM Başkanı Mehmet Tüzün, ilçe, belde belediye başkanları ile birlikte  8 kişilik bir avukat ekibiyle katılırken, İstanbul Seçimlerine katılmak için AK Parti’ye müracaat eden 550 biletli seçmen İstanbul seçimlerinde oy kullanmak için heyetle birlikte  yola çıktı. Yine yaklaşık 150’ye yakın seçmen şahsi araçlarıyla İstanbul’daki seçimde oy kullanmaya gitti.

Öte Yandan AK Parti Milletvekili İlknur İnceöz, AK Parti Genel Merkezi tarafından Sarıyer İlçesi Seçim  Bölgesi Sorumlusu olarak  görevlendirildi.

Chp Avukatlarıyla Katıldı

Yenilenen İstanbul Seçimi’ne CHP İl Başkanı Ramazan Koçak ile birlikte  11 avukat, il, ilçe parti yönetiminden 45 kişilik bir ekip ve CHP belde belediye başkanları katıldı. İstanbul’da oy kullanmak için CHP’ye 50 kişinin müracaat ettiği gelen haberler arasında yer alıyor.

İyi Partiden 50 Kişilik Çıkarma

İYİ Parti de Yenilenen İstanbul Belediye Başkanı Seçimi’ne Milletvekili Ayhan Erel, İl Başkanı Özhan Türemiş, İYİ Parti il, ilçe yönetimi ile birlikte 50 kişilik bir ekip ve 12 Avukat ile katıldı. Heyet İstanbul’daki seçimde Maltepe’de görev aldı.

MHP  Aksaray teşkilatı da il, ilçe yönetim kurulu üyeleri ile birlikte  15 kişilik bir heyet ve 6 avukatla İstanbul’daki seçim çalışmalarını takip etti.  Haber: Harun Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon