Aksaray Belediyespor’da ‘İlhan Yerli’ Sesleri Yükseliyor

Yerli “Ben ve Yönetim Kurulu üyelerim hazırız”

Aksaray Belediyespor’da ‘İlhan Yerli’ Sesleri Yükseliyor

Aksaray Belediyespor Kulübü’nün yeni başkan ve yönetim kurulu arayış çalışmaları devam ediyor.

Bu sezon 3 Lig’de İlimizi temsil edecek Aksaray Belediyespor’un yeni başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin belirlenmesi için Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ve Başkan Yardımcısı Hıfsı Peker’ bayram öncesinde başlayan görüşmeleri bugün de devam etti.  Aksaray Belediyespor’a başkan olmak isteyen isimlerle bir araya gelen Başkan Dinçer ve Başkan Yardımcısı Peker’in adaylarla yaptığı görüşmelerden detaylar da ortaya çıkmaya başladı. 

Aksaray Belediyesi olarak 3. Lig’de mücadele edecek olan Aksaray Belediyespor’a lojistik destek verileceğinin kesinleştiği iddia edilen görüşmelerde, başkanlığa talip olan isimlerden takım için 1.5 milyon liralık yatırım yapılması koşulu öne sürüldüğü bildirildi.

 

Özel Görüştüler

 

Aksaray Belediyespor Başkanlığı için kulislerde ismi geçen ve taraftar tarafından tanınan sevilen İş Adamı İlhan Yerli ile Hıfsı Peker’in geçtiğimiz saatlerde uzun bir görüşme yaptığı öğrenildi.  Yerli’nin takıma 1.5 milyon liralık katkı sağlanması koşulunu severek kabul ettiği ve göreve yönetim kurulu adaylarıyla birlikte talip olduklarını bildirdikleri ifade edildi.

 

Taraftar Sevinçle Karşıladı

 

Yerli’nin 20 kişilik yönetim kurulu listesiyle konuyu son kez istişare etmesinin ardından başkanlık sürecinin kesinleşmesi için çalışmaların başlatılacağı da iddialar arasında yer aldı.

Aksaray Belediyespor’un BAL’da yapılan deplasmanlarına lojistik destek sağladığı bilinen Yerli’nin takımın yönetimine talip olması ise taraftarlarca sevinçle karşılandı.

 

“Bu takım sahipsiz değidir. İyi gün dostları değil, sözü sağlam yol arkadaşlarımız var”

 

Aksaray Belediyespor’un. 3. Lig’de top koşturacağı yeni sezon başlamadan önce başkan belirsizliğinin giderilmesi talebinde bulunan Aksaray Taraftarı Yerli’nin güçlü bir Başkan olarak takıma ve şehre güç katacağını dile getirdi. Başkan Adayı Yerli’nin yakın çevresine “Bizim renklerine gönül verdiğimiz bir takımımız var. İyigününde bu takımın yanında olanlar şimdi nerde? Her şey  para demek değil. Ben bu takıma bütün imkanlarımla sahip çıkarım.  Yönetim kurulumda da bizlere destek çıkacak sözde değil özde Aksaray sevdalıları var. Herkes bilsin ki bu takım da bu şehir de sahipsiz değil” dediği öğrenildi.

 

“Her Şeyi Belediyeden Beklemek Yanlış”

“Hazır para ve destekle herkes bu takıma başkanlık yapabilir” diyen Yerli’nin “Her şeyi Belediyeden beklemek yanlış olur. Ben ve yönetimim üzerimize düşeni yapamaya hazırız. Futbol  sevdalısı Sayın Valimiz Aksaray Belediyesi ve vefalı Aksaray halkının desteği ile bu takımı 3. Lig’de en güzel noktaya taşıyacağımıza inancımız sonsuzdur” ifadelerini kullandığı öğrenildi. Haber: Harun Atalay

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı