Aksaray Belediyespor Başkanını Arıyor

Bu sezon TFF 3. Ligde mücadele edecek 68 Aksaray Belediyespor’un şekillenmesi için gözler Aksaray Belediyesine çevrildi.

Aksaray Belediyespor Başkanını Arıyor

68 Aksaray Belediyespor İçin Heyecanlı Bekleyiş


Covid 19 virüs salgınından dolayı yılan hikâyesine dönen ve TFF’nin nihai kararının ardından Antalya’da 2. Lig’e Yükselme Play Off Müsabakalarında final maçına çıkarak Erzincanspor’a talihsiz bir şekilde elenen temsilcimiz 68 Aksaray Belediyespor’un, yeni sezondaki akıbeti için spor kamuoyu Aksaray Belediyesinden gelecek haberi beklemeye başladı.

Antalya’da oynanan Play Off müsabakalarının ardından sessizliğe bürünen temsilcimiz 68 Aksaray Belediyespor’da, başta yönetim kurulu olmak üzere, teknik heyet ve sporcuların akıbetleri hakkında yeni dönemde yaşanacak gelişmeler merakla bekleniyor. Aksaray Belediyesinin 2020-2021 futbol sezonunda 3.Lig’de mücadele edecek takımımızı yalnız bırakmayacağı ve bu yönde yeni bir yönetim şekillendireceği haberleri kulislerde dolaşırken Belediye Başkanı Evren Dinçer ve ekibinin zaman kaybetmeden yeni yönetim oluşturma çalışmalarına başlayacakları iddia ediliyor.

Yeni Yönetim İçin Kolları Sıvadı

Diğer yandan 68 Aksaray Belediyespor Kulübü’ne yeni sezonda başkanlık yapmak için birçok ismin talip olduğu konuşulurken Ahmet Kulak, İlhan Yerli, Ferit Gemici, Ali Karakuş gibi futbol Kamuoyunun yakından tanıdığı ve sevdiği isimler ön plana çıktı. Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ve ekibinin bir önceki dönem yönetim kurulu üyeleriyle toplantı yaparak geçen sezon hakkında geniş bir brifing aldığı ve Başkan Dinçer’in bu hafta içinde Aksaray Belediyespor’un yeni yönetiminin oluşturulması için çalışmalara hız verdiği gelen haberler arasında yer aldı. Haber: Harun Atalay

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı