Aksaray Belediyesi’nde Şok İstifa

31 Mart Yerel Seçiminin ardından AK Parti’den Belediye Başkanı seçilen Evren Dinçer’in, mayıs ayının sonunda belediye başkan yardımcılığı görevine getirdiği iki isimden biri istifa etti.

Aksaray Belediyesi’nde Şok İstifa

Aksaray Belediye Başkanlığına AK Parti’den seçilen Evren Dinçer, başkan olmadan önce görev yaptığı Çevre ve Şehircilik Bakanlığında birlikte çalıştığı Alper Kula ile Tayfun Çelik’i başkan yardımcısı görevine getirmişti. AK Parti’li Belediye Başkanı Evren Dinçer tarafından başkan yardımcılığı görevine getirilen Alper Kula daha 3 ayını doldurmadan sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklama ile istifa sinyali verdi.

Kula’nın O Paylaşımı

Başkan yardımcılığı görevine getirilen sosyal medya hesabında istifa sinyali veren Alper Kula elveda emojisini; “Aksaray’da bulunduğum süre zarfında desteğini esirgemeyen tüm hemşerilerime teşekkürü bir borç bilirim… Belediye Başkanımız Sn. Evren Dinçer’in memlekete güzel hizmetler vereceğini düşünerek Ankara’ya dönüyorum ve herkese kapım sonuna kadar açıktır” ifadelerine yer verdi.

“Ankara’da Hemşehriniz Var”

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Harun Atalay’a samimi açıklamalarda bulunan Kula resmi istifasını Cuma günü vereceğini belirterek “Çevre ve Şehircilik Bakanlığındaki görevime geri dönüyorum.

Aksaray benim memleketim, gönül isterdi ki verimli çalışmalar yapalım kısmet buraya kadarmış. Bu süreçte çok da rantabl bir çalışma imkanının olmayacağına kanaat getirdim.

Kimseye kırgın değilim. Prensiplerim ve çalışma yönetimimi en iyi şekilde değerlendireceğime inandığım bir önceki işime dönüyorum. Ankara’da bir Hemşehriniz var hemşerilerime kapım daima açıktır” ifadelerini kullandı. Haber: Harun Atalay

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı