Akemder Ak Parti Belediye Başkan Adayı Dinçer İle Bir Araya Geldi   

 Kısa (AKEMDER) olan Aksaray Emlak İnşaat Gayrimenkul Derneği Başkanı Oktay Çapacı’nın düzenlediği kahvaltıda AK Parti Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer emlak sektörünün temsilcileriyle bir araya geldi.

Akemder Ak Parti Belediye Başkan Adayı Dinçer İle Bir Araya Geldi

  

Kısa adı AKEMDER’in düzenlediği programa AK Parti Milletvekili Cengiz Aydoğdu, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy, AK Parti Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, emlak ve inşaat sektörünün temsilcileri katıldı.

Programda bir konuşma yapan AKEMDER Başkanı Oktay Çapacı “Bizleri kırmayıp davetimize icabet eden başta Milletvekilimiz Cengiz bey, AK Parti İl Başkanımız Hüseyin Altınsoy ve Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer Bey başta olmak üzere ilimizin emlak ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren tüm misafirlerimize teşekkür ederim” dedi. Başkan Çapacı “Aksaray’ın inşaat ve emlak sektöründe ilimize katma değeri her geçen gün artmaktadır. Derneğimizin kuruluş amacı ilimizdeki emlak ve inşaat sektöründe faaliyet gösteren meslektaşlarımız ile vatandaşlarımız arasındaki koordinasyonu daha verimli hale getirmek. İnşallah kısa zamanda federasyonumuzu kurarak ülke çapında emlakçı arkadaşlarımız ile ticaret odalarında bir çatı altında daha verimli faaliyetler yapmayı planlıyoruz” diye konuştu. AK Parti Belediye Başkan Adayı Dinçer ise; “İlimize geldiğimiz günden bu yana her sektörün talep ve projelerini dinliyor, notlarımızı alıyoruz. İlimizde emlak ve inşaat sektörünün bizden istediği kat artışı ile ilgili revizyon projelerimizi hazırlayıp kısmet olur ise meclisten geçirip mahallerin ihtiyaçlarına göre uygulamayı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

“Raylı Sistem Projemiz Yok, Çok Da Rantabıl Değil”

Emlak ve inşaat temsilcilerinin sorularını da yanıtlayan Dinçer “İlimizdeki trafik ve oto park sorununun zaman içinde çözülmesi için gereken çalışmaları yapacağız. Ama ilimizde şimdilik hafif raylı sitem ile ilgili bir proje hazırlamadık. Böyle bir proje çok da rantabıl değil” açıklamasında bulundu. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon