Ak Parti Belediye Başkan Adayı Dinçer "Belediyecilik Bizim İşimiz"

 AK Parti İl Başkanı Hüseyin Altınsoy ve AK Partili Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer, gazetemiz Anadolu Ekspres İmtiyaz Sahibi Harun Atalay ve gazetemizi ziyaret ederek 31 Mart günü yapılacak Mahalli İdareler Seçimleri öncesi yaptıkları çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Dinçer

AK Parti iktidarının, belediyelerinin, hizmet odaklı ve insan odaklı çalıştığını, bu konuda Türkiye'de marka belediyeler, projeler ve hizmetler üzerinde yaptıkları çalışmaları tüm Türkiye ve Aksaray kamuoyunun bildiğini ifade eden Dinçer “ Belediyecilik bizim işimizdir. Parti teşkilatımız ve AK Parti'ye gönül verenler ile güzel bir seçim süreci geçirmekteyiz. Gittiğimiz her yerde vatandaşımızın teveccühüne mazhar oluyoruz. Bu zorlu kış şartlarında sıkmadık el, çalmadık kapı bırakmamak için çalışıyoruz. Sadece gündüzleri değil, akşam vakitlerinde de seçim çalışmalarımızı ilk günkü aşk ile sürdürüyoruz. Nasip olur da 31 Mart akşamı halkımızın teveccühüyle, gelenek haline gelmiş AK Parti belediyeciliği hizmetlerinin sürdürülmesi için vatandaşlarımızdan destek bekliyoruz” dedi.

“Projelerimizi Açıklayacağız”

Dinçer “Anadolu'nun Yıldızı Aksaray'ın gelişimine katkıda bulunacak çok güzel projelerimiz ile vatandaşlarımıza daha kaliteli hizmet vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz” diyerek  “En kısa zamanda bu çalışmalarımızı da kamuoyuna duyuracağız. Bu minvalde basın kuruluşlarımızı ve Anadolu Ekspres Gazetesi İmtiyaz Sahibi Harun Atalay ve ekibini ziyaret ettik. Nazik misafirperverliklerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” ifadelerini kullandı.

“Başarılar Diledi”

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Atalay da yaptığı açıklamada, “AK Parti İl Başkanımız Hüseyin Altınsoy ve AK Partili Belediye Başkan Adayı Evren Dinçer'in gazetemize gerçekleştirdikleri nazik ziyaretleri ve hoş sohbetlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Çok verimli bir bilgi alışverişi oldu. AK Parti'nin genç başkan adayına ve AK Parti Teşkilatı’na seçim çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu. Haber: Bayram Aksu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon