Afyon Kampı Neşeli Geçiyor

 Yeni sezon hazırlıkları 2. etap kamp çalışmalarına 13 Ağustos’ta Afyon'da start veren temsilcimiz Aksaray Belediyespor yoğun bir antrenman temposu ile sezona hazırlanıyor.

Afyon Kampı Neşeli Geçiyor

Afyon'da günü çift antrenmanla geçiren temsilcimiz Teknik Patron Cem Kavçak nezaretinde kuvvet, dayanıklılık ve topla oyunlar ile hazırlıklarına devam ediyor. Afyon kampında futbolcuların neşeli olmaları ve antrenmanlardaki çalışkanlıkları da teknik heyeti sevindiriyor.

“Lige Eksiksiz Girmeyi Hedefliyoruz”

Siyah beyazlılarda genç teknik adam Cem Kavçak "Bütün oyuncularımızı kamp sürecinde görmek adına bir hazırlık dönemi olacak. Genelde kamplar fiziksel ağırlıklı oluyor. Bu da öyle olacak. Ardından hazırlık maçları planlıyoruz. Oyuncularımızın kaynaşması ve birbirlerini tanıması açısından hazırlık maçları kamp sürecinde önemli rol üstlenecek.

Lige kadar çok iyi çalışıp eksiksiz girmeyi hedefliyoruz. Onun üzerine gelen transferler tanıdığımız bildiğimiz oyuncular. Bazı oyuncularımız ile ilk defa çalışma imkânı bulacağız. İyi bir kamp dönemi olacağından şüphemiz yok. Ayrıca yönettim kurulumuz da kampta bizleri yalnız bırakmıyor. Kendilerine de teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu.  Haber: Bayram Aksu

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı