ASKON İl Başkanı Hasan Dağ, “Deik, İş Konseyi Yönetim

Kurullarına Seçildi”

İlimizin başarılı iş insanı Aksaray Anadolu Aslanları İş Adamları Derneği (ASKON) İl Başkanı Hasan Dağ’ın da katıldığı Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) İş Konseyleri Seçimli Genel Kurulu, İstanbul Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde hafta sonu gerçekleştirildi.

ASKON İl Başkanı Hasan Dağ, “Deik, İş Konseyi Yönetim

DEİK İş Konseyleri Seçimli Genel Kurulu’nda ASKON İl Başkanı Hasan Dağ Litvanya, Sudan ve Çad ülkelerinin İş Konseyi Yönetim Kurulu Üyeliklerine seçildi.

“Hayırlara Vesile Olsun”

DEİK İş Konseyleri Seçimli Genel Kurulu’nda Litvanya, Sudan ve Çad İş Konseyleri Yönetim Kurulu Üyeliklerine seçilen ASKON İl Başkanı Hasan Dağ, “İş Dünyamız, DEİK’imiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olsun. İlimize ve ülkemize çok önemli katkılarda bulunan ve dünyadaki Ticari Diplomasiyi yürüten Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) Ticaret Bakanlığıyla ortak çalışıyor” dedi.

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın yurt dışı gezilerinde yer alan işadamları grubunda yer alarak, Türkiye ile gidilecek ülkeler arasında ticari iş bağlantısı  yapacak isimler arasında yer alacak diyen ASKON İl Başkanı Hasan Dağ, Yönetim Kurulu üyesi seçilmemde desteklerini esirgemeyen başta ASKON Genel Başkanımız Sayın Orhan Aydın ve tüm yol arkadaşlarımıza çok teşekkür ederim” dedi.

19 Kadın Başkan Seçildi

İki yılda bir düzenlenen DEİK İş Konseyleri Seçimli Genel Kurulu kapsamında DEİK üyelerinin katılımları ile toplam 2 bin 530 oy kullanıldı. İş Konseylerinin yeni başkan ve yürütme kurulları 2 yıllık çalışma dönemi için göreve geldi. 145 İş Konseyinin 121’inde mutabakat ile tek liste ile seçime girerken, 24 İş konseyinde de seçim yarışı yaşandı. Bu dönem 19 Kadın İş Konseyi Başkanı seçildi. Haber: Harun Atalay

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı