AKSARAYLILARIN “SOMUNCU BABA AŞKIN SIRRI” HEYECANI

1 Nisan'da Vizyona girecek olan ve Aksaray'ın tanıtımına büyük katkı sağlaması beklenen Somuncu Baba Aşkın Sırrı Filminin gerçekleşen muhteşem Galasından sonra filmi merakla bekleyen Aksaraylıların heyecanı katlanarak artıyor.

AKSARAYLILARIN “SOMUNCU BABA AŞKIN SIRRI” HEYECANI

Filmin biletleri satışa çıkarken, film için bilet alan vatandaşlar heyecanlarını aldıkları biletin fotoğraflarını sosyal medyada yayınlayarak paylaşıyorlar.

Aksaray’ın en önemli manevi değerlerinden biri olan Şeyh Hamid-i Veli Hazretlerinin hayatını anlatan “Somuncu Baba Aşkın Sırrı” filmi Aksaray Belediyesinin düzenlediği muhteşem bir gala tanıtıldığı gece Ulusal Medyada geniş yer almasının ardından Aksaraylıların filme olan merakı da katlanarak artmaya devam ediyor. Filmin vizyon tarihi olan 1 Nisan'a sayılı günler kalırken film için bilet alan vatandaşlar heyecanlarını aldıkları biletin fotoğraflarını sosyal medyada yayınlayarak paylaşıyorlar.

Filme yoğun bir talep olmasının beklendiği Aksaray'da bir çok seans kapılı gişe olmuş durumunda. Bir çok sivil toplum kuruluşu vakıf ve dernek film için bilet talebinde bulunarak üyelerine filmi seyrettirmeyi planlıyor.

Haber: Mehmet Eser

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı