AKSARAY BELEDİYESPOR’DA OTOBÜS SEVİNCİ

DEPLASMAN ÖNCESİ MORAL TURU ATTILAR

AKSARAY BELEDİYESPOR’DA OTOBÜS SEVİNCİ

Aksaray’ın gururu Aksaray Belediyespor’un takım otobüsü talebine Yeni Aksaray firması sponsor oldu. Takıma hediye edilen otobüsün dış giydirmesi yapılarak futbolcuların hizmetine sunuldu.
 
Aksaray Belediyespor Kulüp Başkanı Türkcan Coşkun’un girişimiyle takıma kazandırılan otobüs taraftarda da sevince sebep oldu. 2020-21 Misli.com 3. Lig’de 4. Grupta  Aksaray’ı temsil edecek olan takımın otobüsüne sponsor olan Yeni Aksaray Firması’nın yetkililerinden İbrahim Yumuşak Aksaray Belediyespor yönetiminde yer alarak takıma yeni bir otobüs kazandırdı. Takımın yolculuklarda en bğyğk sorunu olan otobüs ihtiyacının giderilmesi takımı da çok mutlu etti.
 
İLK DEPLASMANDA TAKIMI TAŞIYACAK
Takımın yapılan girişimlerle hem antrenman sahasına hem de tesislere kavuşmasının ardından otobüsünün de gelmesi moral verdi.
Yeni Aksaray Yetkilisi Yumuşak takım otobüsünün giydirilmesinden sonra Aksaray Belediyespor’un Fahri Başkanı Evren Dinçer’i ziyaret  etti. Takım ise otobüsle şehirde tur attı. Takımın ligin ilk karşılaşması olan Bergama maçına giydirilmiş  kulüp otobüsü ile gidecek olması taraftarlar arasında  büyük sevinçle karşılandı.
Kulüp Başkanı Coşkun ise Aksaray Belediyespor’un  takım otobüsü hasretini dindiren Yeni Aksaray seyahat firması ailesine ve yönetim kurulunda yer alan İbrahim Yumuşak’a  bütün Aksarayspor sevdalıları ve yönetim kurulu adına da teşekkür etti. Haber: Harun Atalay

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı