5 Futbolcunun Covid-19 Testi Pozitif Çıktı

Misli.com 3. Lig 4. Grup’ta hafta sonu ligin ilk karşılaşmasına deplasmanda Bergama’da çıkacak olan Aksaray Belediyespor’da eksiklere rağmen umutlu bir hava hakim.

5 Futbolcunun Covid-19 Testi Pozitif Çıktı

Bergama Öncesi Eksikler Yetişmeye Çalışıyor

 Bergama maçı öncesinde bilgilendirme yapan Basın Sözcüsü Çapan Aktaş sezonun ilk maçlarının her zaman zor olduğuna dikkat çekerek “Biz de bütün zorlukları aşacak bir kadro kurduk. İzmir deplasmanında camia olarak yönetim kurulumuz, teknik heyetimiz ve futbolcularımızın tek düşüncesi sahadan 3 puan ile ayrılarak taraftarımızı mutlu etmek istiyoruz” dedi.

“Önlemleri Aldık”

Koronavirüs pandemisi nedeniyle önlemler alındığını hatırlatan. Aktaş 5 futbolcuda virüs tespit edildiğini belirterek “Takımda şu anda Burak Emre sakat, Necmi kart cezalısı oldukları için aramızda olamayacak. Gürcan’da ise arka üst adalesinde bir problem var. Ama durumu iyiye gidiyor ancak net durumu maç günü belli olacak. Sağlık ekiplerimiz yetiştirmek için ellerinden geleni yapıyor. Ayrıca  5 futbolcumuzda yeni tip Koronavirüs (COVID-19) tespit edildi.

Kulübümüzün talimatlar gereği yapılan testlerde bu hafta sonu oynayacağımız Bergamaspor maçı öncesi pozitif çıkan oyuncularımız için kulübümüz çalışmaları başlatmıştır. Oyuncularımız izole edilip tedavilerine vakit kaybetmeksizin başlanmıştır” ifadelerini kullandı. Aktaş “Her şeye rağmen Cumartesi günü bütün söz oyuncularımızda olacak ve onlarında sahada üzerlerine düşen görevi fazlası ile yapacaklarına inanıyoruz” dedi. Haber: Harun Atalay

 

 

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı