3. Ligde Play Off Oynacak Takım Kuracağız

 Başkan Çorakçı ve Yönetim Kurulu Üyeleri basın mensuplarıyla buluştu. Geçtiğimiz hafta Aksaray Belediyespor Kulübü yönetimi şekillenmiş, Başkanlığa Cem Çorakçı getirilmişti. Cem Çorakçı ve yeni yönetim kurulu üyeleri, Aksaray Belediyespor tesislerinde basın mensuplarıyla buluştu. Yeni yönetim kurulu üyelerini tanıtan Çorakçı bu sezon 3. Lig’de mücadele edecek takım hakkındaki düşüncelerini paylaştı.

3. Ligde Play Off Oynacak Takım Kuracağız

Başkan Cem Çorakçı “Geçen sezon amatör ligde takımımızın şampiyonluğunda emeği olan herkese çok teşekkür ederim. Amatör ligde şampiyon olmak ve profesyonel lige çıkmak hakikaten çok zor bir iştir. Böylesi zorlu virajı geçen bir önceki yönetim kurulu arkadaşlara, takıma her daim desteğini esirgemeyen ilimizin kıymetli iş insanlarına ve taraftarına teşekkür ediyorum. Aksaraysporun her geçen gün artan bir sinerjisi var. Şehrin takımına büyük bir desteği var. Bu sezonda bu desteğin aratarak devam edeceğine ben ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarım inanıyoruz” dedi.

 

“Borçsuz Devraldık, Borçsuz Devredeceğiz”

 

“Umarım Aksarayspor bir daha amatör liglere dönmez” diyen Başkan Çorakçı “Ben ve yönetim kurulu üyelerim bu onurlu hizmete layık olmak için şeffaf bir yönetim anlayışı ile yöneteceğimize inanıyorum. En büyük gücümüz taraftarımız. Taraftarımızın coşkusu ve enerjisiyle 3. Lig’de Play-off oynayacak bir takım kuracağız. Aksaray Belediye Başkanımız Evren Dinçer’in istek ve destekleriyle bu göreve geldiğimizde borçsuz bir kulüp devraldık. Bizler de bu onurlu kulübü, görev süremiz bittiğinde, borçsuz tertemiz bizden sonraki yöneticilerimize devredeceğiz” dedi.

“Uzun zamandır profesyonel bir ligde olmamanın zor olduğunu biliyorum” diyen Başkan Çorakçı Hepinizin bildiği gibi çocukluğumdan bu yaşa hep futbolun içinde oldum. 2. Lig’de Aksarayspor’un formasını terlettim. Yönetimim ile birlikte hedefimiz profesyonel ligde mücadele edecek bir takım ve yönetim anlayışı ile elimizdeki imkânlar çerçevesinde ocak ayına kadar gerekli çalışmaları yapıp, sağlam temeller üzerine takımımızı kurmak istiyoruz” ifadelerini kullandı.

 

İç Transferden Başlayıp Ekonomimize Uygun Oyuncularla Yolumuza Devam Edeceğiz

 

“Önce iç transferleri değerlendireceğiz” diyen Başkan Çorakçı “Geçen sene bu takımı şampiyon yapan kadro ile görüşeceğiz. Profesyonel lig olması nedeni ile belki bir kaç oyuncumuz bu statü gereği olmayabilir. Ama Takımımızda genç, yetenekli futbolcularımız var. Bir de Aksaray’ın yetenekli evlatlarını bu takıma adapte edeceğiz. Ekonomik şartlara uygun olan oyuncularımız ile yola devam edeceğiz. Bütçemize göre hareket edeceğiz” ifadelerini kullandı. Haber: Harun Atalay

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon