3. Lig Başlamadan Takım Toparlansın

 Aksaray’ın gururu 3. Lig temsilcisi 68 Aksaray Belediyespor’da yönetim değişimi sürecinin uzaması nedeniyle taraftar grupları hareketlenmeye başladı.

3. Lig Başlamadan Takım Toparlansın

2018-19 BAL Ligi’nde kendi grubunda şampiyon olup Play-Off’larda 3. Lige çıkma hakkı elde eden Siyah Beyazlı ekipte 3. Lig için henüz teknik bir çalışmanın başlamamasını takip eden taraftar grupları bir an önce çalışmaların başlaması gerektiğini belirten açıklamalarda bulundu.  Son olarak 68 Gençlik Aksarayspor Taraftarlar Derneğinin sosyal medya üzerinden yaptığı açıklama teknik ekibin kurulmamasıyla ilgili endişeler dile getirilerek, yetkililer göreve davet edildi.

“Göreve Davet Ediyoruz”

Yapılan açıklamada “2018-2019 Sezonunu Şampiyon olarak tamamlayan Aksarayspor’da gözler kurulacak yeni yönetime çevrildi. Yeni sezonda 3.Lig’de mücadele edecek olan Siyah Beyazlı temsilcimizde yaşanan sessizlik taraftarları ve şehri tedirgin etmeye başladı. 3.Lig’in Bal Ligi’ne göre daha erken başlamasından dolayı Temmuz Ayı’nda toplanması gereken Siyah Beyazlılarda gerek iç gerek dış transferde önemli adımlar atılması gerekiyor.

Fakat yeni yönetimin henüz belirlenmesinden dolayı gözler çiçeği burnunda Belediye Başkanı Evren Dinçer’e çevrildi. Evren Dinçer önderliğinde yol haritası çizecek olan takımımızın hedefinin 3.Lig’de kalıcı, asansör takım olmaması, bu sezonda şampiyonluk olması bekleniyor. Sessiz bekleyişin sürmesiyle endişelerini dile getiren Aksarayspor’a gönül vermiş yıllardır cefasını çeken 68 Gençlik Aksarayspor Taraftarlar Derneği olarak, bir an evvel bu sessizliğin son bulup idarecileri harekete geçmelerini ve Evren Başkan sayesinde şehirde ki karamsar havanın dağıtılmasını bekliyoruz” ifadeleri kullanıldı. Haber: Bayram Aksu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon