2.Hafta 2. Galibiyet 6 Puan

Bölgesel Amatör lig 5 Grupta kendi sahası ve seyircisi önünde Adana Vefa Sporu konuk eden temsilcimiz Aksaray Belediye Spor Liginin 2. Haftasında Kendi saha ve seyircin önünde 3 -0 gibi net bir skorla rakibinden 3 Puan alarak Ligin 2. Haftasında kazanarak puanını 6 çıkardı.

2.Hafta 2. Galibiyet 6 Puan

Hafa sonu kendi sahasında konuk ettiği Adana Vefa Spor’u 37. Dakikada Oksan Sarı 50. Dakikada Kaptan İbrahim Konuksever. 62 Dakikada Abdullah Gözpınarın attığı gollerle 3-0 Mağlup eden temsilcimiz Aksaray Belediye Spor Puanını 6 yükseltti.

Ligde 2 Sezon sonunda üst üste kazanılan maç serisi

Temsilcimiz Siyah beyazlı takım Dağılgan stadyumumun ’da taraftarın desteğini’de arkasına alarak, oynadığı müsabakada rakibi karşında oldukça etkili oyun ortaya koyarken  rüzgarlı ve güneşli havada  oynana müsabakanın sonunda gülen takım Aksaray Belediye spor olurken. Siyah beyazlı takımız aldığı bu galibiyetle bölgesel amatör liginde uzun bir aradan sonra bu sezon ilk defa iki hafta üst üste kalesinde gol görmeden kazanmayı bildi.

Siyah beyazlı temsilcimiz Öküzdeki hafta deplasmanda. Ligin güçlü ekibi Mersin İdman Yurdu Belediye Spor ile karşılaşacak.  Haber Bayram AKSU

 

  

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon