2. Aksaray Gençlik Festivali Başlıyor

4-6 Mayıs Tarihleri Arasında Gerçekleşecek Festivalde Geleneksel Oyunlar Başta Olmak Üzere Teknolojiden Müziğe Kadar Her Yaşa Uygun Etkinlikler Var.

2. Aksaray Gençlik Festivali Başlıyor

 Aksaray Belediyesi tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenecek olan Aksaray Gençlik Festivali 4 – 6 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. 

Özellikle de gençlerin merakla beklediği Gençlik Festivali 4 Mayıs Cuma günü bu yıl da yine Kılıçaslan Parkında başlıyor. Festivalin ilk günü yani Cuma günü saat 20.00’de pop müziğinin parlayan yıldızı Elif Kaya sahne alacak. 5 Mayıs Cumartesi günü ise yine saat 20.00’da Gençlerin severek dinlediği pop müziğinin sevilen isimlerinden Buray konseri gerçekleşecek.

Festivalin son günü ise 6 Mayıs Pazar günü saat 20.00’da kendilerine özgü müziği ile dikkat çeken grup Kolpa sahneye çıkacak.  Ayrıca festivalde birbirinden farklı oyun ve etkinliklere yer alacak. Sokak Oyunları, Okçuluk, 12 D sinema, genç sahne, play station, paintball gibi oyunlarla gençler eğlenceye doyacak.  Aksaray Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı, 4 Mayıs Cuma günü saat 14.00’da başlayacak olan Gençlik Festivali'nde özelliklede gençleri bekleyen bir dolu sürprizlerin olduğunu açıkladı. Başkan Yazgı, 3 gün boyunca sürecek festivale herkesi davet etti. Haber Merkezi

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon