“2. Lige Direkt Çıkabiliriz”

Genel Kaptan Güzel, “Takıma Bir Hafta İzin Verdik”

Koronavirüsün yayılmasına önlem amaçlı alınan tedbirlerle birlikte geçtiğimiz hafta Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığı ile Türkiye Futbol Federasyonunun bir açıklama yaparak ülkedeki tüm spor müsabakalarını ileri bir tarihe kadar erteleme kararını açıklaması üzerine Türkiye futbol liglerinin ne zaman başlayacağı merak konusu olmuştu.

“2. Lige Direkt Çıkabiliriz”

68 Aksaray Belediyespor Futbol Şube Sorumlusu ve Genel Kaptan İsa Güzel, merak edilen soruları gazetemize cevapladı. Liglere verilen aranın ardından takımın önümüzdeki hafta cumaya kadar izinli olduğunu aktaran Güzel, Liglerin Mayıs ayı içinde başlayacağı yönünde haber geldiğini, diğer taraftan da geçtiğimiz hafta Fenerbahçe Basketbol Takımı’nda bazı oyuncuların Koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasından dolayı Federasyonun bir belirsizlik içinde olduğunu söyledi.

Genel Kaptan İsa Güzel TFF 3. Lig 1. Grup’ta 28. Hafta sonunda 50 puanla 3. Sırada olduklarını belirterek “Şu an bir belirsizlik söz konusu. Çok farklı haberler geliyor. Hatta kesin olmamakla birlikte 3. Lig’deki ilk 3 sıradaki takımın direk üst lige çıkacağı yönünde söylettiler de kulağımıza geliyor” dedi.

“Futbolcuların Ödemelerinde Sorun Yok”

“Futbolcularımızın ödemelerinde hiçbir sorun yok” diyen Genel Kaptan İsa Güzel “Futbolcularımızın peşinatları ve 19 haftalık maç başları ödendi. Tüm kamuoyu gibi bizler de bu virüs illetinin bir an evvel ülkemizi terk etmesi ve hayatın normale dönmesini bekliyoruz.

Geçen her süre ligleri ve planlanmış her şeyi alt üst ediyor. Sağlığımız her şeyin üstünde. Devletimizin aldığı tedbir kurallarına uymak zorunda olduğumuzu bilincindeyiz. Futbolcularımızı da bu konuda sıkça uyarıyoruz” ifadelerini kullandı.

“PLAY-OFF Kesin Oynarız”

“Lig’de kesin Play-Off oynarız” diyen Genel Kaptan Güzel “Herşey normale döndüğünde ligde kesinlikle Play-Off’a kalacağımıza inancımız tam. Yaşanan bu süreçte hafta içi Gençlik Spor Bakanlığımız ve Futbol Federasyonunun yeni açıklamalar yapacağını biliyoruz. Yeni açıklamalarla her şey daha net olacaktır” şeklinde konuştu. Harun Atalay’ın Özel Haberi

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı