2 Bin Litre Sahte İçkiyle Yakalanan Şüpheli, “İçiyordum” Dedi

 Aksaray’da 2 bin litre kaçak içkiyle yakalanan şüpheli, içkiyi kendisinin içtiğini savunarak gazetecilere “Sana da vereyim mi” teklifinde bulundu. Olay Aksaray’ın merkeze bağlı Çağlayan Köyünde yaşandı.

2 Bin Litre Sahte İçkiyle Yakalanan Şüpheli, “İçiyordum” Dedi

Edinilen bilgiye göre, bir istihbaratı değerlendiren İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Çağlayan köyünde Bülent A. (33), Mustafa A. (43), Resul A. (44), Salman D. (52) isimli şüphelilerin kaçak alkol üretimi yaptığı bilgisine ulaştı. Bunun üzerine jandarma ekipleri harekete geçerek evi ve şahısları takibe aldı. Bir süre yapılan teknik ve fiziksel takibin ardından yeterli delil ve bulgulara ulaşan jandarma ekipleri operasyon için düğmeye bastı. Köydeki evde yapılan operasyonda 4 şüpheli de suçüstü yakalanırken, evde yapılan aramalarda 2 bin litre kaçak içki ele geçirildi.

Olayın ardından sorgulanmak üzere jandarmaya götürülen şüphelilerden 3’ü serbest kalırken, kaçak içkilerinin ele geçirildiği ev sahibi Bülent A. adliyedeki sevk edildi. Adliyeye sevk sırasında gazetecilerin “Kaçak içkileri ne yapıyordunuz?” sorularına pişkince cevap vererek, “Kaçak içkileri içiyordum. Sana da vereyim mi gel. Bu zaten sarhoş birde gazetecilik yapıyor” dedi.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor. Haber: Harun Atalay

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon