“15 Temmuz Ortaokulu” Milletin Hizmetinde

Örgütün Okulları Artık Milletin Çocuklarına Hizmet Verecek

“15 Temmuz Ortaokulu” Milletin Hizmetinde

15 Temmuz Darbe Girişiminin ardından yurt genelinde örgüte ait örgüt okullarına ve dershanelerinin tabelaları indirilerek, bu okulların devlete geçmesi ile vatandaşa hizmet verecek.

İlimizde bulunan FETÖ/PDY Terör Örgütünün terör okullarının da tabelaları sökülerek Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı devlet okulu statüsünü aldı. FETÖ/PDY Terör Örgütünün Koleji olan okul, Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlanarak “15 Temmuz Ortaokulu” olarak vatandaşlara hizmet verecek. Okulun yeni tabelası takılırken, okul müdürü de atandı.

“Şehit Önder Güzel Lisesi Oldu”

FETÖ/PDY Terör Örgütünün Lisesi olarak kullanılan okulda Aksaray’da bir ilk olarak İmam Hatip Fen Lisesi olarak 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılında hizmete girecek. Şehit Önder Güzel Fen ve Sosyal Bilimler Anadolu Lisesi adı altında Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlanan okul 2016-2017 Eğitim ve Öğretim yılında 68 öğrencisi ile Yatılı olarak hizmet verecek.

“Örgütün Yurdu’da Milli Eğitim Müdürlüğüne Geçti”

Merkez Karasu Yolu üzerinde bulunan FETÖ/PDY Terör Örgütüne ait Örgütün öğrenci yurduda Milli Eğitim Müdürlüğüne bünyesine alındı. Örgütün erkek öğrenci yurdu da Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlandıktan sonra Kız Öğrenci Yurdu olarak hizmet verecek. Örgütün okul, dershane ve yurtları artık milletin çocuğuna hizmet verecek. Armağan ŞEN/Özel Haber

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı