Siyah Beyaz Sevdaya Destek Rüzgârı Esiyor

 Spor Toto Süper Lig temsilcimiz Aksaray Belediyespor’un 2019-2020 sezonunda Dağılgan Stadı'nda oynayacağı iç saha maçlarında geçerli olacak kombine biletlerin satışa çıkması ile iş adamlarımız ve taraftarlar yoğun ilgi gösterdi.

  Siyah Beyaz Sevdaya Destek Rüzgârı Esiyor

Şehirde futbola olan sevgi takımın 4 yıl aradan sonra profesyonel lig heyecanında olması hem iş adamlarımızı hem taraftarları heyecanlandırdı. Siyah beyazlı taraftarlar ve iş adamlarının yoğun ilgi gösterdiği kombine biletlerin yanında sponsorluk ve maddi destekler ile de iş adamları şehrin takıma sahip çıkmaya devam ediyor.

Siyah beyazlı takımımıza son olarak iş adamı Ramazan Çetin maddi destekte bulundu. Kulüp başkanı Cem Çorakçı günlerdir gerçekleştirdiği ziyaretler meyvesini verirken iş adamları kulüp yönetimini boş çevirmeyerek maddi destekte bulunmaları camiada büyük sevinçle karşılandı. Kulüp başkanı Cem Çorakçı; her zaman ifade ettiğim gibi önce şehirle bütünleşmemiz lazım.

Onun için şehrimizi iş adamlarının kapılarını çalarak önce ziyaret edip hedef ve projelerimizi anlatıyoruz. Gittiğimiz her kapıda iş adamlarımız bizleri güler yüzle büyük bir sıcakkanlılık ile karşılıyorlar. Bunlarda bizleri mutlu ediyor. Son olarak Aksaray’ın sevilen iş adamlarından olan Ramazan Çetin’i ziyaret ettik. Kendisi de sporu seven bir iş adamımız. Aksaray sevdalısı olarak takımımıza maddi destekte bulundu. Kendisine ve bugüne kadar siyah beyaz sevdaya sahip çıkan bütün iş adamlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. Haber: Bayram Aksu

 

banner487

banner487

 
Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon